Osadzenie HTML nie jest możliwe.

I’m off the deep end, watch as I dive in
I’ll never meet the ground
Crash through the surface, where they can’t hurt us
We’re far from the shallow now (…)

Mało jest takich utworów, które powodują u mnie łzy. Niektórym jednak się to udaje.

Lady Gaga i Bradley Cooper  rozwalili mnie emocjonalnie utworem „Shallow” napisanym specjalnie na potrzeby filmy „Narodziny gwiazdy (A Star is Born)”, debiutu reżyserskiego Coopera, w którym amerykańska piosenkarka po raz pierwszy zagrała główną rolę. Nie czas i miejsce teraz na recenzję filmu (widziałam, poruszył mnie i dostał sporo gwiazdek w moim prywatnym rankingu), ale na świętowanie zwycięstwa utalentowanego duetu – „Shallow” dopiero co otrzymał nagrodę Oscara 2019 w kategorii najlepsza piosenka.

Warto wspomnieć, że motyw przewodni filmu „Narodziny gwiazdy” szturmem zdobył wszelkie listy przebojów już kilka dni po premierze utworu i momentalnie, bo w ciągu jednego weekendu,  zebrał kilka milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Sama zresztą skusiłam się na wizytę w kinie będąc pod ogromnym wrażeniem nie tylko „Shallow”, ale również i kilku innych utworów ze ścieżki dźwiękowej. Lady Gaga i Bradley Cooper to prawdziwie wybuchowa mieszanka aż kipiąca od niezwykłego talentu, pasji i miłości do muzyki!

Pozostawiam Was więc z przepięknym występem z wczorajszej (dzisiejszej?) gali rozdania nagród Akademii, tak na dobry początek tygodnia.

A Wy, moi drodzy, widzieliście film? Trafił w Wasze gusta? Czy dzisiejszy muzyczny bohater dnia wzrusza Was tak samo, jak i mnie? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii!